ZamówWorek | Wywóz gruzu w BigBagach oraz kontenerach

Worki Big Bag

Rozwiązanie bardzo wygodne jeśli nie gospodarujesz wystarczającym miejscem na kontener lub planujesz nieduży remont jest to rozwiązanie idealne dla Ciebie. W wypadku większej ilości worków istnieje możliwość atrakcyjnych rabatów. Worki są dostarczane przez nas pod wskazany adres lub mogą zostać odebrane osobiście w siedzibie firmy. W workach Big Bag odbieramy gruz oraz śmieci na terenie miasta Kraków.

Czym są worki Big Bag?

Big Bagi to worki o pojemności 1m3, wykonane z tkaniny polipropylenowej o wysokiej wytrzymałości z 4 uszami slużącymi do załadunku za pomocą dźwigu HDS. Worki są w stanie wytrzymać do 2 ton. W trosce o środowisko nasze worki są wielokrotnego użytku. Dysponujemy mniejszymi samochodami ktore wyposażone sa w dźwigi samochodowe, dzięki którym możemy dotrzeć w cieżko dostępne miejsca. Wąskie bramy i uliczki nie są dla nas problemem!

Dlaczego warto wybrać Big Bag zamiast kontenera?

Przedewszystkim w przeciwieństwie do kontenera nie potrzebują Państwo pozwolenia za które często trzeba zapłacić. Big Bag możesz bez obaw postawić na miejscu parkingowym lub na chodniku jeśli nie będzie utrudniał przejścia. Duza zaletą jest równiez brak ograniczeń czasowych.

Czas dostarczenia / odbioru

Worki dostarczamy w tym samym dniu na terenie Krakowa i okolic. Nie są Państwo ograniczeni czasowo jeśli chodzi o uzupełnienie worków. Odbiór worków odbywa się z pomocą samochodów wyposażonych w dźwig samochodowy (HDS).

Jak zamówić?

  1. Zamów worek telefonicznie lub wysyłając sms,
  2. Odbierz Big Bag dostarczony pod wskazany adres,
  3. Napełnij worek w dowolnym czasie,
  4. Zgłoś odbiór worka Big Bag