ZamówWorek | Wywóz gruzu w BigBagach oraz kontenerach

Kontenery

Dzięki naszej ofercie kontenerów, możesz w tani i szybki sposób pozbyć się gruzu lub odpadów zalegających na Państwa terenie. Nasze doświadczenie poparte długoletnim stażem na rynku pozwala zagwarantować naszym klientom profesjonalne i szybkie wykonywanie zleceń w atrakcyjnych cenach

Rodzaje odpadów

W standardowej ofercie posiadamy przyjmujemy gruz oraz odpady budowlane, jeżeli natomiast jesteś zainteresowany utylizacją odpadów innego typu (np. trawa) skontaktuj się z nami, a znajdziemy rozwiązanie skrojone na twoje potrzeby.

Czas dostarczenia / odbioru

Po zamówieniu kontenera dostarczamy go zazwyczaj w ciągu 24h w zależności od aktualnej dostępności kontenerów. Kontener jest odbierany po zapełnieniu jednak nie dłużej niż 7 dni od podstawienia.

Dodatkowe informacje

Z Twojej strony musisz przygotować miejsce na dostawę kontenera gruzowego oraz dojazd do tego miejsca. W niektórych przypadkach potrzebne będzie uzyskanie pozwolenia na zajęcie pasa ruchu, które trzeba uzyskać samodzielnie w Zarządzie Dróg Miasta Krakowa. Jest ono potrzebne jeśli kontener jest ustawiany na miejscu, które należy do miasta.

Jak zamówić?

  1. Zamów kontener telefonicznie,
  2. Przygotuj miejsce i odbierz przywieziony kontener,
  3. Napełnij kontener do 7 dni,
  4. Zgłoś odbiór kontenera